(0216) 364 89 12

Sosyal Medyada Biz}

Birlik Boya
Boya sektörüne başladığımız yıldan beri daima kaliteli ve sektörde yer edinmeye çalışıp söz sahibi olma konusunda sağlam ve doğru adımlar atmaya başlamıştır. Tüm ürünlerimiz kaliteli ve marka ürünler olup size en iyi şekilde destek veren ekibimiz tarafından temin edilmektedir.
Hizmetlerimiz

Yat Verniği

Ürün Tanımı: Özel reçine esaslı, parlak bir verniktir.
Özellikler: Teknelerin ahşap aksamlarını deniz suyunun yıpratıcı tesirlerinden, güneşten , yağmurdan ve darbelerden koruyan , parlak , dayanıklı , çatlamayan ve pul pul dökülmeyen bir verniktir. Ayrıca iç ve dış mekanların ahşap kısımları üzerinde kullanıldığında fevkalade sonuç verir. Parkelerde ve rabıtalarda kesinlikle tavsiye edilmez.

Spesifikasyonlar :

Görünüş : Viskoz sıvı
Parlaklık (60°) : Çok parlak
Katı madde %(ağırlıkça ) : 65±2
Dansite (gr/cm 3,20°C) : 0.94±0.01
Viskozite( sn) : 70-80
Boyanabilen Alan : Tek katta 15-20 m2 /L
Kuruma Zamanı (20°C) : Yaklaşık 24 saattir.

Tatbikat :

Yüzey Hazırlama : Yüzey ilk defa verniklenecekse, kuru, zımpaBirlik anmış ve temiz olmalıdır. Yüzey üzerinde budaklar varsa , Polisan selülozik tiner veya Polisel Selülozik tiner ile silinerek temizlenmelidir.Eski verniklenmiş yüzeyler tamamen kazınmalıdır. LAK tatbik edilmiş eski yüzeylere sürülecekse hafif bir zımpara yeterlidir.
Tatbikat Şekli : 2-3 kat olarak sürülür. Katlar arasında bir gün geçmesi en iyi sonucun alınması için tavsiye edilir. Dekoratif amaçlı renk vermek istenirse , vernikleme öncesi 1-2 kat Politex Lux vernikli Ahşap Koruyucu veya Politex dekoratif Ahşap Koruyucu sürülmelidir. Parkelerde ve Rabıtalarda, kesinlikle Cam Cila yerine kullanmayın.
Kullanılan Aletler : Fırça ile tatbik edilir. İnceltme/Karışım Oranı : Polilak Yat Vernik kullanıma hazır olup, herhangi bir inceltmeye gerek yoktur. İnceltmek istenirse Polisan Sentetik Tiner ile inceltilebilir.
Depolama Koşulları : Serin yerde depolayınız.
Ambalaj Bilgisi : 2.5 L, 7.5 L, 15 L
POZ NO : 04.515/1, POZ NO : 04.515/2
Uyarılar :
  • Alevlenebilir.
  • Solunduğunda deri ile temasta ve yutulduğunda sağlığa zararlıdır.
  • Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.
  • Tutuşturma kaynaklarından uzak tutunuz. SİGARA İÇİLMEZ
  • Deri ve göz temasından kaçınınız.
  • Yutulduğunda derhal doktora danışınız; kabı veya etiketi gösteriniz.
  • Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanınız

TS 8693’e uygundur ve TSE belgesine sahiptir.